Karımı yakaladım

Haziran 23rd, 2010 by admin

Karımın kızkardeşiyle vede bacanağımla pek aram iyi değildir ama karım tutturdu. Kızkardeşime gidelim özledim onu diye. Bende tamam dedim.
ANtalyaya vardığımızda çok sevinidler ve çok sıcak karşıladılar. Yemeye ve içmeye, denize bebaber gidiyorduk.
Baldız erken kalkıp işine gitti. Karımla, bacanak hala uyuyordu. Bende denize gideyim dedim ama biraz ilerledikten sonra güneş rahatsız edip, geri döndüm.
Fısır fısır konuşmalar duydum.Usulca yattığımız odaya yaklaştığımda. Karımla, bacanağı bizim yatakta çıplak gördüm. Konuşuyorlar ve arada öpüşüyorlardı.Bacanağın bir eli karımın kalçasındaydı.
Öpüştüler ve sonra karımın üstüne çıktı ve sert sikini karım kavrayıp, bacakların arasına sokup, kasılıp inledi. Benim evde olduğumu bilmedikleri için karım inliyor ve özgürce çığlıklar atıyordu.
Kbacanakta inleyip, hızlanmıştı “vay be, benim karıya ne pompalıyor” dedim. ikisi ter içinde yatakta yığılı kaldı. Bu ilişki üçümün arasında sır olarak kaldı.Bacanak soğuk su için mutfağa kalktı çünkü, o sırada karım da banyoya kalktı.
Karım şimdi beni daha çok seviyor ama yinede bacanağa arada bir kendini siktiriyor.

Kategori: Genel | 1 Yorum »

Etiketler:

Bir Yorum

  1. MIGVES ERKEGIM Says:

    SELAM.BEN ISTANBUL GIZLILIGE SAYGI DURUTS VE TEMIZLIGE ONEM VEREN UZUN SEX YAPAN BIR EKEGIM.ISTANBUL ICI BAYANLAR EVLI CIFTLER ARAYIN.
    0538 357 61 06

Bir Yorum Gönderin

Dikkat: Yorumlarınız kurallamıza ayrıkı ise onaylanmayacaktır.